• تاریخ: آگوست 17, 2015
  • شناسه خبر: 15

تیترسه/ با حضور 50 شرکت تولیدی ‌نمایشگاه مبلمان، لوستر و دکوراسیون یاسوج افتتاح شد

حسن وکیلی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در استان به دلیل مشکلاتی که وجود دارد این نمایشگاه اولین نمایشگاه مبلمان، لوستر و دکوراسیون سال جاری است. مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های دائمی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: 50 ...

حسن وکیلی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در استان به دلیل مشکلاتی که وجود دارد این نمایشگاه اولین نمایشگاه مبلمان، لوستر و دکوراسیون سال جاری است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های دائمی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: 50 شرکت از شرکت‌های تولید کننده و برتر کشور محصولات خود را در این نمایشگاه در معرض دید متقاضیان و علاقمندان قرار دادند.

وی عنوان کرد: این نمایشگاه از 16 تا پایان روز چهارشنبه 19 شهریور ماه سال جاری از ساعت 17 تا 22 پذیرایی علاقمندان و بازدید کنندگان است.

این مسئول گفت: عرضه تولیدات داخلی، حمایت از حقوق مصرف کنندگان و ایجاد تعادل در بازار از اهداف برگزاری این نمایشگاه چهار روزه در یاسوج است.

وکیلی افزود: عوامل ما بر ارائه اجناس با کیفیت بالا به مردم نظارت دارند ضمن اینکه مبلمان، لوستر و دکوراسیون با تخفیف 15 تا 20 درصد به متقاضیان و علاقمندان ارائه می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه دائمی کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: از ابتدای افتتاح این نمایشگاه استقبال خوبی از این نمایشگاه به عمل آمده که امیدواریم این استقبال مردم و همشهریان از نمایشگاه ادامه پیدا کند که با توجه به اینکه این نمایشگاه در مصلای نماز جمعه برگزار می‌شود تمدید نمایشگاه امکان‌پذیر نیست.

وی عنوان کرد: به دلیل نبود سایت دائمی برای برگزاری نمایشگاه در کهگیلویه و بویراحمد به ناچار مجبوریم از سایت‌های موقت استفاده کنیم.

این مسئول ادامه داد: زمینی در نزدیک سد امامزاده قاسم(ع) در شهر یاسوج به این مهم اختصاص داده شده که طرح‌ها و مقدمات اولیه برای ساخت سایت دائمی نمایشگاه انجام شده که با مشارکت مسئولین و سهامداران نسبت به ساخت دائمی اقدام شود.

وکیلی تصریح کرد: تا زمان آماده شدن سایت دائمی نمایشگاه شهر یاسوج، برای فضای برگزاری نمایشگاه با مشکلاتی مواجه هستیم که امیدواریم مسئولان استان برای برگزاری این نمایشگاه مساعدت و همکاری لازم را انجام دهند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های دائمی کهگیلویه و بویراحمد در پایان ضمن تشکر از همکاری و مساعدت امام جمعه شهر یاسوج به جهت اختصاص فضا برای برگزاری این نمایشگاه خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه علاوه بر معرفی توانمندی‌های تولیدکنندگان به ایجاد تبادل بین تولیدکنندگان و مصرف کننده منجر شود.