• تاریخ: آگوست 17, 2015
  • شناسه خبر: 18

آخرین اخبار / برخی سهامدارن ضعیف باعث رکود در وضعیت نمایشگاه دائمی استان شده‌اند

رییس مجمع امور صنفی پیمانکاران کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی سهامدارن ضعیف با احساس مصونیتی که برای خود قائل هستند باعث رکود در وضعیت نمایشگاه دائمی استان در یاسوج شده‌اند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا ...

رییس مجمع امور صنفی پیمانکاران کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی سهامدارن ضعیف با احساس مصونیتی که برای خود قائل هستند باعث رکود در وضعیت نمایشگاه دائمی استان در یاسوج شده‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد حسن وکیلی در نشست کارگروه توسعه صادرات کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به روند ثبت شرکت نمایشگاه دائمی استان در سال‌های گذشته افزود: کارهای مقدماتی این کار انجام شده و در شهریورماه نیز زیرساخت‌های اولیه کار مانند سوله راه‌اندازی خواهد شد.

وی اظهار کرد: برای گذر از مشکلات کنونی و سرعت بخشیدن به انجام این پروژه باید برخی موانع را از میان برداریم.

رییس مجمع امور صنفی پیمانکاران کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در حال حاضر علاوه بر مجمع امور صنفی پیمانکاران استان، اتاق بازرگانی یاسوج، مجمع امور صنفی استان و شرکت سیمان یاسوج نیز از سهامداران شرکت نمایشگاه استان به شمار می‌آیند که متاسفانه سیمان یاسوج و مجمع امور صنفی توان پرداخت سهم آورده خود را ندارند و همین موضوع باعث ایجاد مشکلات متعددی شده است.

وکیلی با بیان اینکه تشکلهای مذکور برای خود احساس مصونیت قائل هستند، تصریح کرد: همین مسأله باعث رکود در وضعیت نمایشگاه دائمی استان در یاسوج شده است.

وی با اشاره به آمادگی اعضای هئیت رئیسه شرکت نمایشگاه دائمی استان برای ورود تشکلهای با توان مالی به سرمایه‌گذاری در شرکت نمایشگاه دائمی استان اضافه کرد: بهترین مقطع برای پیشرفت در روند ساخت این پروژه در همین ایام است.